The First Partnership: Get your 20% Discount!

8.2.16


Great news! I've recently been contacted by an online shopping site, called NewChic and they offered me a long term partnership. It may not seem to be a big deal but I never thought I'd receive such offer as most of bloggers do. Basically, I'll shop from this site and write a review about their service. Be sure that I'll be honest with my reviews no matter what, considering I've never searched for a sponsor or partnership, I'm calling myself a lifestyle blogger who shares everything going on her life.

Harika haberlerim var! Geçenlerde NewChic adlı online bir alışveriş sitesinden uzun dönem ortaklık teklifi aldım. Çok önemli gibi görünmeyebilir ama çoğu bloggerın aldığı bu tür bir teklifi hiç alacağımı düşünmezdim. Basitçe, ben bu siteden alışveriş yapıp, verdikleri hizmet hakkında değerlendirme yazacağım. Hiçbir zaman sponsor veya ortaklık aramadığımı düşünürsek, yapacağım değerlendirmelerde ne olursa olsun dürüst olacağımdan şüpheniz olmasın. Ben kendime lifestyle blogger diyorum, hayatımda olup biten herşeyi paylaşarak.


I haven't given my order yet, I'm waiting to go back to Turkey and settle down. In the meantime, they gave me a 20% discount coupon to share with my followers. I think it's a good time of the year to do some shopping since Valentine's day is coming! In order to get your discount coupon, all you need to do is:
  1. Follow me on Instagram 
  2. Share This Post on any social media platform so that your friends and your blog followers can enjoy their discount!
Henüz siparişimi vermedim, Türkiye'ye dönüp durulmayı bekliyorum. Bu sırada, takipçilerimle paylaşabileceğim %20 indirim kuponu verdiler. Sanırım, yılın bu vakitleri birazcık alışveriş için iyi zamanlar, Sevgililer Günü yaklaşıyor ne de olsa! İndirim kuponunuzu almak için tek yapmanız gereken:
  1. Beni Instagram'da takip etmek
  2. Bu yazıyı dilediğiniz bir sosyal medya platformunda arkadaşlarınızla paylaşmak ve böylece onların da bu indirimden yararlanmasını sağlamak!
Get 20% Discount on NewChic

//This is the first time I'm using Gleam, so if you have done followings and still did not get the coupon code, please send an e-mail//
//Gleam sistemini ilk kez kullanıyorum, bu nedenle eğer gerekenleri yapmış ve hala kupon kodunu alamadıysanız, lütfen e-mail gönderin//

Post a Comment

Latest Instagrams

© On My Own Way. Design by Fearne.